Tuğla Yüzey Temizliği

Tuğla yüzey temizliği yapısı itibari ile diğer yüzey temizliği uygulamalarından farklıdır. Sadece tuğla yüzeylerde işlem yapılması için geliştirilmiş özel ürün ve gelişmiş teknolojik tekniklerle, tuğla yüzeylerin temizlik ve bakım operasyonlarını firmamız bünyesinde yaptırabilirsiniz. Tuğla taşın doğal yapısını koruyarak yaptığımız temizleme işlemi sonrasında, kullandığımız koruma ürünleri ile de, taşın doğal yapısını korumasını sağlayabilirsiniz.


TUĞLA YÜZEY TEMİZLİĞİ NEDİR?


Tuğla yüzeyler, yapısı itibari ile diğer yüzey temizliği uygulamalarından farklıdır. Sadece tuğla yüzeylerde işlem yapılması için geliştirilmiş özel ürün ve gelişmiş teknolojik tekniklerle, tuğla yüzeylerin temizlik ve bakım operasyonlarını yapıyoruz. Tuğla taşın doğal yapısını koruyarak yaptığımız temizleme işlemi sonrasında, kullandığımız koruma ürünleri ile de, taşın doğal yapısını korumasını sağlıyoruz.

Koruma ve sonrasında yaptığımız bakım işlemleri ile özellikle dış etkenlerden çok fazla etkilenen yüzeylere toz girmesini ve bozulmasını engelleyebilir ve işlemin daha kalıcı olmasını sağlayabilirsiniz.